gim_virselis1

RUGSĖJO 1-OJI – MOKSLO IR ŽINIŲ DIENA

Baigėsi šilta vasara… Ilgai atostogavus kaitros ir saulės derinyje, sulaukta pati gražiausia rudens šventė – Rugsėjo 1-oji.

Šėtos gimnazijoje Rugsėjo 1-osios šventė prasidėjo Šv.  Mišiomis,  po kurių 28 abiturientai į Šėtos kultūros centro didžiąją salę atlydėjo 23 pirmokėlius. Nors salė buvo pilnut pilnutėlė, tačiau pirmokai drąsiai deklamavo eilėraščius, prisistatė visai auditorijai, atsakydami į abiturientų užduotus klausimus. Visą Šėtos gimnazijos bendruomenę video įrašu pasveikino LR Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė, LR Žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės, Kėdainių rajono policijos komisariato sveikinimus perskaitė šventės vedančiosios. Tradiciškai gimnazijos bendruomenę gražiais žodžiais pasveikino Šėtos miestelio seniūnas Petras Pupkus, gimnazijos direktorius Mindaugas Danilevičius.

Šią dieną net dešimt gimnazijos mokytojų šventė savo pedagoginio darbo stažo jubiliejų, jiems gimnazijos direktorius įteikė mažas atminimo dovanėles. Kad ir kaip būtų liūdna, tačiau technologijų mokytojai Reginai Rylienei ir geografijos mokytojai Ingridai Stanaitienei ši rugsėjo pirmoji gimnazijoje buvo paskutinė – jos atsisveikino su Šėtos gimnazijos bendruomene.

Tikėkimės,  jog ši graži rudens diena išliks šviesi mokykloje, kiekvienoje klasėje, kiekvienoje šeimoje, visuose namuose, o nauji mokslo metai paskatins kūrybai ir darbui.

Su švente visus!

 

III klasės mokinė Raminta Čiplytė

 

DSC_0044 DSC_0087 DSC_0155 DSC_0167DSC_0115 DSC_0135 DSC_0171 DSC_0172 DSC_0183 DSC_0214 DSC_0237 DSC_0252 DSC_0486 DSC_0361 DSC_0277 DSC_0456 DSC_0424 DSC_0461

Bendrinti: