Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Rusų kalbos vertimų konkursas 6–7 kl. mokiniams

20220316_112407

2022-03-18

 

Džiaugiuosi, kad atsirado norinčių dalyvauti ir išbandyti savo rusų k. skaitymo ir supratimo gebėjimus vertimų konkurse, kuris vyko kovo 16 d. Pirmiausia mokiniai susipažino su rusišku tekstu, po to bandė gražiai sudėlioti ir užrašyti mintį lietuviškais sakinukais. Ne kiekvienas žodis buvo suprantamas, bet vertėjai drąsiai naudojosi žodynais. Po konkurso, aptarę darbus, supratom, kad buvo ir naudinga, ir įdomu.

Ačiū! Sėkmės! Iki kitų išbandymų!

Rusų k. mokytoja Laimutė Morkuvienė

Blog Attachment
Atgal