gim_virselis1

SAUGESNIO INTERNETO DIENA

Saugesnio interneto dieną kiekvieną vasarį organizuoja jungtinis tinklas „Insafe / INHOPE“ kartu su Europos Komisija, siekdami skatinti vaikus ir jaunuolius saugiai bei atsakingai naudotis skaitmeninėmis technologijomis. „S A U G E S N I O   I N T E R N E T O   D I E N Ą“ švenčia daugiau nei 130 šalių visame pasaulyje, įskaitant ir visas 28 Europos Sąjungos šalis.

Šiemet projekto „S A U G E S N I S   I N T E R N E T A S“ vykdytojai Lietuvoje, bendradarbiaudami su socialinių inovatorių bendruomene   „C h a n g e   M a k e r s ‘O N“,    „S A U G E S N I O     I N T E R N E T O   D I E N Ą   2 0 2 0“ Lietuvoje minės visiškai kitaip! Net 20 komandų kviečiamos priimti vieną iš 6 iššūkių ir kartu su ekspertais užkurti tikrą saugaus interneto idėjų generatorių renginyje    „C Y B ER   t e e n s !“

renginio data : V A S A R I O   11 D. ;

renginio vieta: Kauno „Ž A L G I R I O   A R E N A“!

renginio dalyviai: nuo 14 iki 99 metų amžiaus;

# besiregistruojančią VIENĄ komandą gali sudaryti iki 7 asmenų! iki 4 vyresniųjų klasių moksleiviai ir 3 suaugusieji. Kvieskite šeimą, mokytojus, draugus;

# registracija KOMANDOMS į renginį atvira iki vasario 3 d. Atrinktos komandos bus skelbiamos vasario 4 d. . Facebook renginyje ir informuojamos individualiai. Registruotis kviečiame – https://bit.ly/2TFrlLv.

# renginys NEMOKAMAS! 

// KĄ NAUDINGO IR ĮDOMAUS VEIKSIME „C Y B E R t e e n s“ RENGINYJE? //

// KODĖL VERTA TAPTI INTERNETO SAUGOTOJU? //

// DALYVAUK ATRANKOJE, PRIIMK IŠŠŪKIUS IR KEISK PASAULĮ //

 

Platesnės informacijos kviečiame ieškoti pridėtame KVIETIME arba rašyti neringa@europe-institute.com.

Taip pat gavus patvirtinimą iš organizatorių apie Jūsų dalyvavimą renginyje – kviečiame sukurtame Facebook renginyje pasižymėti tai.

Visą informaciją rasite čia >>>.

Bendrinti: