Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

SAUGESNIO INTERNETO DIENA

SID_2020_LT_outline

Saugesnio interneto dieną kiekvieną vasarį organizuoja jungtinis tinklas „Insafe / INHOPE“ kartu su Europos Komisija, siekdami skatinti vaikus ir jaunuolius saugiai bei atsakingai naudotis skaitmeninėmis technologijomis. „S A U G E S N I O   I N T E R N E T O   D I E N Ą“ švenčia daugiau nei 130 šalių visame pasaulyje, įskaitant ir visas 28 Europos Sąjungos šalis.

Šiemet projekto „S A U G E S N I S   I N T E R N E T A S“ vykdytojai Lietuvoje, bendradarbiaudami su socialinių inovatorių bendruomene   „C h a n g e   M a k e r s ‘O N“,    „S A U G E S N I O     I N T E R N E T O   D I E N Ą   2 0 2 0“ Lietuvoje minės visiškai kitaip! Net 20 komandų kviečiamos priimti vieną iš 6 iššūkių ir kartu su ekspertais užkurti tikrą saugaus interneto idėjų generatorių renginyje    „C Y B ER   t e e n s !“

renginio data : V A S A R I O   11 D. ;

renginio vieta: Kauno „Ž A L G I R I O   A R E N A“!

renginio dalyviai: nuo 14 iki 99 metų amžiaus;

# besiregistruojančią VIENĄ komandą gali sudaryti iki 7 asmenų! iki 4 vyresniųjų klasių moksleiviai ir 3 suaugusieji. Kvieskite šeimą, mokytojus, draugus;

# registracija KOMANDOMS į renginį atvira iki vasario 3 d. Atrinktos komandos bus skelbiamos vasario 4 d. . Facebook renginyje ir informuojamos individualiai. Registruotis kviečiame – https://bit.ly/2TFrlLv.

# renginys NEMOKAMAS! 

// KĄ NAUDINGO IR ĮDOMAUS VEIKSIME „C Y B E R t e e n s“ RENGINYJE? //

// KODĖL VERTA TAPTI INTERNETO SAUGOTOJU? //

// DALYVAUK ATRANKOJE, PRIIMK IŠŠŪKIUS IR KEISK PASAULĮ //

 

Platesnės informacijos kviečiame ieškoti pridėtame KVIETIME arba rašyti neringa@europe-institute.com.

Taip pat gavus patvirtinimą iš organizatorių apie Jūsų dalyvavimą renginyje – kviečiame sukurtame Facebook renginyje pasižymėti tai.

Visą informaciją rasite čia >>>.

Blog Attachment
Atgal