SALDŽIAUSIA DIENA

Prieš 84 metus rašytojas Murėjus N. Rothbardas iš Klivlendo pasiūlė švęsti SALDŽIAUSIĄ DIENĄ (Sweetest day) trečiąjį spalio šeštadienį. Jis kviečia visus dovanoti nedideles saldžias dovanėles draugams, artimiesiems, kaimynams, parodyti jiems, kad yra mylimi ir vertinami. Pasiūlymas mus sudomino, todėl Šėtos gimnazijoje saldžiausia diena buvo minima spalio 18 d. (penktadienį). Kiekviena klasė išsiskyrė vienodu saldžiu akcentu. Septintos klasės mokinės pasipuošė šventine mokykline uniforma. Kiti mokiniai prisisegė po saldainio metaforą. Užsirišo vienodus kaspinėlius ant rankos.

Tą dieną per ketvirtą pamoką mokiniai kūrė saldžiosios knygos puslapius šiomis temomis: saldžiausi patiekalai, saldžiausi komplimentai, saldžioji apranga, saldžiausia svajonė. Ši knyga buvo savaitę eksponuojama mokyklos fojė. Knygą galima rasti Šėtos gimnazijos skaitykloje.

Mokiniams patiko, kad kiekviena klasė išsiskyrė vienodu saldžiu akcentu, kad galėjo vaišintis saldumynais, pabendrauti su klasės draugais ir auklėtoja.

Mokytojai taip pat pasiruošė „saldų“ stalą ir vaišinosi saldumynais, bendravo.

Džiugu, kad kartais sugalvojame netradicinių renginių.

Eigilė Šidlauskaitė, III klasė

OLYMPUS DIGITAL CAMERA saldi1 saldi2 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA