gim_virselis1

ŠALIES MOKINIŲ TURIZMO TECHNIKOS VARŽYBOS ,,ŽYGŪNAS 2015‘‘

Varžybos vyko Neries regioniniame parke prie Bražuolės upės Elektrėnų savivaldybėje net tris dienas. Tai jau dešimtos  ,,Žygūno‘‘ varžybos. Jose mūsų gimnazijos komanda dalyvavo tik antrą kartą. Trasos, užduotys,  kaip visada, buvo įdomios ir verčiančios pamąstyti, kaip reikės jas įveikti kuo greičiau ir be baudų.

Pirmąją dieną buvo rengiamos asmeninės turizmo technikos varžybos,  kuriose mūsų gimnazijos mokinė Martyna Paulauskaitė (7a kl.)  iškovojo trečiąją vietą. Varžovai buvo stiprūs, puikiai pasirengę varžyboms, tad buvo sunku juos aplenkti.  Irma Bilevičiūtė ir Edvinas Korsakovas liko ketvirti.

Antrąją dieną vyko kombinuoto  turistinio  žygio ir naktinio orientavimosi varžybos, kuriose mūsų gimnazijos komanda iškovojo 2-ąją vietą. Žygio metu turėjome žemėlapį, kuriame buvo sužymėtos papildomos rungtys. Jas visas turėjome surasti ir įveikti per  1 valandą ir  45 minutes. Maršruto ilgis 7 km. Vakare  22 val. prasidėjo  naktinio orientavimosi varžybos, kuriose dalyvavome asmeniškai. Net  trims komandos nariams pavyko iškovoti prizines vietas. Prizininkais tapo: Irma Bilevičiūtė (7a kl.) – 1-oji vieta, Martyna Paulauskaitė (7a kl.) – 2-oji vieta (per 1 valandą suradome net 6 punktus !) ir Edvinas Korsakovas (7b kl.)  – 3-ioji vieta.

Trečiąją dieną vyko  komandinės turizmo technikos varžybos, kuriose laimėjome II vietą. Bendroje įskaitoje iškovojome II vietą pėsčiųjų turizmo grupėje.  Į Šėtos gimnaziją  grįžome su taure ir diplomais, pasipuošę medaliais. Buvome pavargę, bet laimingi, puikiai praleidę laiką gamtos prieglobstyje.

Irma Bilevičiūtė, 7klasė


DSCF5620 DSCF5636 DSCF5644 DSCF5675 DSCF5683DSCF5612

Bendrinti: