SAUGAUS EISMO PAMOKA

20191008_115155

Spalio 8 dieną gimnazijos pirmokams Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono bendruomenės pareigūnai Aušra Mickevičienė ir Robertas Mackevičius vedė pamoką ,,Saugus kelias į mokyklą ir iš jos”. Pareigūnai priminė mokiniams saugus eismo taisykles gatvėje, laukiant autobuso, išlipus iš jo. Pirmokėliai atsakinėjo į pareigūnų pateiktus klausimus, atliko užduotis, stebėjo ir patys dalyvavo įvairiose eismo situacijose. Kiekvienam pirmokui pareigūnai padovanojo po liemenę ir spalvinimo knygelę. O patiems aktyviausiems – po atšvaitą. Pamoka buvo įdomi ir labai naudinga.

1 klasės mokytoja Danguolė Zubieliauskienė

Blog Attachment