Saugi vasara

Gimnazijos 6 klasės mokiniai dalyvavo renginyje „Saugi vasara“, kuris vyko Didžiosios Rinkos aikštėje Kėdainiuose. Jie galėjo iš arti susipažinti su saugiu elgesiu vandenyje, stebėjo galimai skęstančio žmogaus gelbėjimą. Norintys pabandė numesti gelbėjimosi ratą, o Emiliui iš klasės tai pavyko atlikti geriausiai tarp visų penkių renginyje dalyvavusių mokyklų. Ypač vaikus sudomino gaisrininkų automobilio apžiūra, galimybė rankose palaikyti jų naudojamus įrankius ir prietaisus. Norintys su maketais išbandė atlikti širdies masažą, suteikti pagalbą užspringus. Artėjant atostogoms tokie užsiėmimai ypač svarbūs, nes leido prisiminti ir išbandyti įvairius pagalbos teikimo būdus bei išvengti nelaimių.

Klasės vadovė Vijolė Glebauskienė

Bendrinti:
Skip to content