ŠAULIŲ STOVYKLA

Šėtos Jaunieji šauliai per mokinių atostogas vasario 18–22 d. praleido Jaunųjų šaulių įvadinėje I–II ugdymo pakopos stovykloje, kuri vyko Kauno technikos profesiniame mokymosi centre. Šioje keturių dienų stovykloje daugelis iš mūsų prisiminė ir įtvirtino jau įgytas žinias, susirado naujų draugų bei bendraminčių. Taip pat turėjo galimybę išbandyti save – dalyvavo orientacinėse varžybose. Orientacinėse varžybose Simona Ivanovaitė buvo greičiausia, užėmė I-ąją vietą savo būryje ir kuopoje, Klaidas Glinskas – I-ąją vietą bei Martyna Kiaunytė – III-ąją vietą savo būriuose. Džiaugiamės laimėjimais, bet ypač dėl Godos Kiaunytės, kuri įveikė I-ąją pakopą.

Šios dienos praleistos sukarintoje stovykloje mums labai įsiminė, nes per jas galėjome išbandyti save, prisiminti ir sužinoti daugiau apie Šaulių sąjungą bei išgyvenimą neįprastomis sąlygomis.

Dėkojame organizatoriams, instruktoriams ir dalyviams! Nekantraudami laukiame dar daugiau tokių šaunių stovyklų!

Martyna Kiaunytė, I g. kl. mokinė.