gim_virselis1

Šaunu būti pastebėtam

Šėtos gimnazijoje susitarta paskatinti klasę, kuri per mokslo metus padarys didžiausią pažangą, geriausiai lankys gimnaziją, dalyvaus bei užims prizines vietas olimpiadose, surinks daugiausia mokytojų pagyrimų e .dienyne. Šiais mokslo metais mes, Ib ir III klasės mokiniai, ir buvome paskatinti – gavome spinteles, kurios buvo nupirktos, atsižvelgiant į gimnazistų tarybos pasiūlymus.

Šito tikrai nesitikėjome. Labai šaunu, kad jas turime, nes tai puikus prasivaikščiojimas nuo spintelių (1 a.) ir iki klasės (3 a.), kai tokiu laikmečiu visi mokosi tik jiems paskirtoje klasėje. Tokia gimnazijos skirta dovana tikrai skatina mokytis. Tad linkime padirbėti, pasistengti ir kitoms klasėms, tikrai liksite pastebėti, įvertinti ir apdovanoti.

 

Ib kl. mokiniai

Bendrinti: