gim_virselis1

ATMINTIS GYVA, NES LIUDIJA

Sausio 13 dieną Šėtos gimnazijoje vyko renginys, skirtas sausio 13-osios įvykių 25-ioms metinėms – Laisvės gynėjų dienai paminėti. Nuo 8.00 ryto prasidėjo akcija „Atmintis gyva, nes liudija“. Visoje mokykloje ant palangių degė žvakutės, gimnazistų taryba padalino „neužmirštuoles“, kurias segėjo visą dieną ir mokiniai, ir mokytojai. Mokytojai dalinosi atsiminimais apie šią įsimintiną dieną su mokiniais. Gimnazijos fojė buvo paruošti stendai. Visi bendruomenės nariai galėjo perskaityti, susipažinti su parengta medžiaga apie sausio 13-osios įvykius. Vėliau visi mokiniai ir mokytojai per LRT stebėjo filmą „Pamoka laisvei“. Kai kurių mokytojų ir mokinių veiduose buvo galima pamatyti sudrėkusias akis, nes vaizdai ir prisiminimai tikrai skaudūs. Galima pasakyti tvirtai, kad didelę kainą sumokėjome už mūsų Lietuvos Laisvę. Ši Lietuvos istorijos dalis visada išliks mūsų širdyse…

 

NŠ organizatorė Živilė Būdienė

 

 DSC_0063 DSC_0069 DSC_0072 DSC_0073 ???????????????????????????????

Bendrinti: