gim_virselis1

Sausio 13- oji – visuotinė pilietinė iniciatyva ,,Pergalės šviesa“

Šias metais iniciatyvos simbolis – žvakė, simbolizuojanti gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę, degė kiekviename Gimnazijos lange, o visa bendruomenė susirinko kieme.

Visi, žiūrėdami į plazdančias liepsneles, muzikos mokytojos Giedrės Kaziukonienės padedami, vieningai giedojo Lietuvos Respublikos himną, klausė istorijos mokytojos Audronės Pečiulytės pranešimo, kuriuo ji priminė 1991 metų sausio mėn. įvykius ir Lietuvos piliečių istorinę pergalę, nulėmusią mūsų šalies ateitį.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Rasa Tarvydienė savo lyrišku pasisakymu visus iniciatyvos dalyvius pakvietė pamąstyti apie save – kaip ateities šviesą, nes Tauta- tai ir šiandieninė karta, užaugusi nepriklausomoje Lietuvoje, tai ir šios kartos vaikai, kurie gyvens ir kurs ateities Lietuvoje.

Vaidutė Kleivienė, neformaliojo švietimo organizatorė

 

Bendrinti: