Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

SAUSIO 13-OSIOS AKCIJA „MŪSŲ ŠIRDYJE ATMINTIS GYVA“

IMG_5083

Šėtos gimnazijos bendruomenė sausio 11 d. minėjo laisvės-neužmirštuolės dieną. Dieną, kada degė laužai, skambėjo dainos ir buvo statomos barikados. Mes laimėjome ir šiandien galime švęsti laisvę. Visa gimnazija sudalyvavo akcijoje „Mūsų širdyse atmintis gyva“. Aplink obelį-gimnazijos simbolį sudėliota degančių žvakelių širdis, o aplink stovinti gimnazijos bendruomenė su žiburėliais, susitelkė ir minutėlei pagerbė tuos, kurie mums iškovojo laisvę.

 

Neformaliojo švietimo organizatorė Gintarė Boreišienė

 

Blog Attachment
Atgal