Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

SAUSIO MĖNESIO PREVENCINĖS PROGRAMOS 5-8 KLASĖMS VEIKLA

Prevencinės programos 5 – 8 klasių mokiniams sausio mėnesio veiklos tikslas – organizuoti narkotinių medžiagų vartojimo ir lytiniu keliu plintančių ligų prevencijos priemones, suteikiant žinių apie psichotropinių medžiagų vartojimo ir lytiškai plintančių ligų riziką.

Mokiniams vykdyti užsiėmimai  tema: ,,Lytiniu keliu plintančios ligos“. Mokiniams suteikta žinių apie lytiškai plintančias infekcijas, supažindinti su lytiniu keliu plintančių ligų apsisaugojimo priemonėmis.

Mokiniams klasėse organizuoto protų mūšio ,,Pasirinkimas-veiksmas-pasekmės“ metu mokinių komandos išklausę informaciją  apie psichotropinių medžiagų vartojimo riziką, pasekmes, atsakinėjo į klausimus. Komandų nariai aktyviai diskutavo, stengėsi išsamiai atsakyti į klausimus, todėl nugalėtojais tapo visi dalyviai.

 

 

Socialinė pedagogė Ilona Jakienė

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal