SAUSIO MĖNESIO PREVENCINĖS PROGRAMOS 5-8 KLASĖMS VEIKLA

Prevencinės programos 5 – 8 klasių mokiniams sausio mėnesio veiklos tikslas – organizuoti narkotinių medžiagų vartojimo ir lytiniu keliu plintančių ligų prevencijos priemones, suteikiant žinių apie psichotropinių medžiagų vartojimo ir lytiškai plintančių ligų riziką.

Mokiniams vykdyti užsiėmimai  tema: ,,Lytiniu keliu plintančios ligos“. Mokiniams suteikta žinių apie lytiškai plintančias infekcijas, supažindinti su lytiniu keliu plintančių ligų apsisaugojimo priemonėmis.

Mokiniams klasėse organizuoto protų mūšio ,,Pasirinkimas-veiksmas-pasekmės“ metu mokinių komandos išklausę informaciją  apie psichotropinių medžiagų vartojimo riziką, pasekmes, atsakinėjo į klausimus. Komandų nariai aktyviai diskutavo, stengėsi išsamiai atsakyti į klausimus, todėl nugalėtojais tapo visi dalyviai.

Socialinė pedagogė Ilona Jakienė

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????