gim_virselis1

SAVANORYSTĖS VEIKLA ŠĖTOS GIMNAZIJOJE

2021-11-24

Pirmą kartą Šėtos gimnazijoje pasirašyta Savanorystės sutartis su savanorišką veiklą organizuojančia organizacija Nacionaliniu švietimo NVO tinklu ir savanorišką veiklą pradėjo vykdyti savanorė Dolores Soberon Mersi. Mūsų viešnia yra kilusi iš Ispanijos, dabar gyvena Lietuvoje ir puikiai kalba lietuviškai. Dolores tiek Ispanijoje, tiek Lietuvoje dirba pedagoginį darbą, todėl savo žinias, darbo patirtį ir dalį savo laiko nutarė skirti savanoriškai veiklai su pradinių klasių mokiniais Šėtos gimnazijoje. Savanorė Dolores padeda ketvirtos pradinės klasės mokiniams ir mokytojai Linai Vaicekauskaitei. Ji pravedė nuotaikingą žaidimą, pažintinį užsiėmimą apie Ispaniją. Vaikai džiaugėsi, kad daug sužinojo apie Ispaniją. Savanorės matematikos pamoka mokiniams taip pat patiko: juk įdomu daugybos lentelę prisiminti žaidžiant žaidimą planšetiniu kompiuteriu.

Savanorystės veikla puikus pavyzdys mūsų mokiniams, kad savo žiniomis ir gebėjimais galima pasidalinti su kitais neatlygintinai, įgyti naujos patirties, naujų pažinčių ir taip save praturtinti.

 

Ilona Jakienė, vyresnioji socialinė pedagogė, savanorės kuratorė

Bendrinti: