gim_virselis1

SAVO KRAŠTO PAŽINIMAS IR EUROPOS KALBŲ IŠMANYMAS – NEĮKAINOJAMOS VERTYBĖS

Šėtos gimnazijoje Europos kalbų dieną buvo organizuojamos netradicinės pamokos. Viena iš jų buvo projekto „Pažink savo kraštą“ baigiamoji dalis. III–IV klasių mokiniai angliškai pristatė, ką sužinojo ir išmoko pavasarį lankydami religines vietas Kėdainiuose kartu su istorijos mokytoja Audrone Pečiulyte. Projektas buvo skirtas Lietuvos valstybės šimtmečio, Gimnazijos šimtmečio jubiliejams bei Europos kalbų dienai paminėti.

Draugiška aplinka bei vyraujanti pagarba leido pranešėjams drąsiai atskleisti žinias apie savo kraštą, pademonstruoti viešojo kalbėjimo įgūdžius ir puikų anglų kalbos mokėjimą. Vėliau į projektą įsitraukusi 8 klasės mokinė Viktorija Stanišauskaitė, parengusi pranešimą apie Arnetų namus Kėdainiuose, nė kiek neatsiliko nuo vyresniųjų mokinių.

Mokinių nuomone, projekto veiklos suteikė neįkainojamos naudos jų asmeniniam tobulėjimui. Dėkojame mokytojai Lenai Chomenkienei už projekto idėją, Audronei Pečiulytei už perteiktas istorines žinias ir konsultacijas, Elonai Nagevičienei už fotografijas ekskursijos metu bei Sandrai Palekienei už pagalbą organizuojant netradicinę pamoką. Na, o projektas tuo nesibaigia, nes mokinių sukaupta medžiaga bus parengta ir eksponuojama Gimnazijos II aukšto stenduose.

 

                                                    Jurgita Tekunova, anglų kalbos vyresnioji mokytoja

 

Bendrinti: