Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Šeimų sekmadienis Kėdainių miesto parke

20230514_125157

2023-05-15

Šeimų sekmadienis Kėdainių miesto parke

Gegužės 14 d. Kėdainių miesto parke vyko Šeimų diena. Oras kaip užsakytas. Saulė lepino ir glostė skruostus kiekvienam, kuris tik leidosi jos glostomas, gera nuotaika ir daug įvairių edukacijų šeimoms.
Šėtos gimnazijos 3-4 kl. mokiniai tapo šventės ,, KARTU IŠVIEN KASDIEN“ dalimi. Mokiniai turėjo galimybę organizuoti edukaciją būgnais (kibirais) naudojant būgnų lazdeles: įdomi edukacija buvo atvykusiems į šventę, kurie, nesvarbu,  kad ir nepataikė į ritmą kartu su Šėtos gimnazijos muzikantais mokiniais, tačiau visų veiduose spindėjo šypsena ir džiaugsmas.
Džiaugiamės, kad buvome pakviesti į šią nuostabią šventę, skirtą Tarptautinei šeimų dienai ir sugrojome net keturis kūrinius. Turėjome laiko ir patys papramogauti bei sudalyvauti ne vienoje edukacijoje.

Muzikos mokytoja Daiva Makutienė

 

Blog Attachment
Atgal