Saulėtą penktadienio rytą 🌞 nuaidėjo jauki ir širdį sušildžiusi Šeimų šventė, subūrusi vaikus, tėvelius, senelius ir mokytojus į bendrystės kupiną susitikimą. 🥰 Šios gražios šventės sumanytojos – pradinio ugdymo mokytojos, pakvietusios mokinius pačias gražiausias dainas 👩🎤🧑🎤, jautriausius žodžius ir linksmiausius šokius 🕺💃 skirti savo mylimiausiems žmonėms – šeimai. ❤️
Vaikų akyse spindėjo džiaugsmas ir jaudulys, o salėje netrūko šypsenų, aplodismentų bei šiltų emocijų. ☺️ Kiekvienas pasirodymas buvo kupinas nuoširdumo, meilės ir dėkingumo artimiausiems žmonėms. Tokios akimirkos primena, kokia svarbi yra šeima, buvimas kartu ir dėmesys vieni kitiems.
Šventės metu mokiniai ugdėsi komunikavimo, kūrybiškumo, socialinę ir emocinę kompetencijas – mokėsi drąsiai save išreikšti, bendradarbiauti, pasitikėti savimi, būti dėmesingais ir empatiškais. Bendras pasiruošimas ir pasirodymai stiprino vaikų atsakomybės jausmą bei bendruomeniškumą. 🙂
Pradinio ugdymo mokytoja A. Kananovičienė

