Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

SĖKMINGAS PASIRODYMAS KONKURSE GALIM 2019

galim2019 10

Lapkričio 6 d. 13 val. Šėtos gimnazijos vaikų popchoras OBUOLIUKAI (muzikos mokytoja Daiva Makutienė) ir pop šokių grupė ŠYPSENĖLĖS (šokių mokytoja Rasa Pakienienė) dalyvavo Kėdainių rajono savivaldybės jaunųjų talentų konkurso GALIM 2019 I turo atrankos koncerte, kuris vyko Šėtos kultūros centre. Ačiū kolektyvams už labai gražius, išraiškingus ir linksmus pasirodymus!

 Didžiuojamės ir džiaugiamės mokyklos kolektyvais: vaikų popchoru OBUOLIUKAI (3-5 kl.) ir pop šokių grupe ŠYPSENĖLĖ (3-5 kl.), kurie pateko į šio konkurso finalą. Finalas vyks Kėdainių kultūros centre lapkričio 30 d.

 

 

Blog Attachment
Atgal