Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

SĖKMINGAS PASIRODYMAS KONKURSE GALIM 2019

galim2019 10

Lapkričio 6 d. 13 val. Šėtos gimnazijos vaikų popchoras OBUOLIUKAI (muzikos mokytoja Daiva Makutienė) ir pop šokių grupė ŠYPSENĖLĖS (šokių mokytoja Rasa Pakienienė) dalyvavo Kėdainių rajono savivaldybės jaunųjų talentų konkurso GALIM 2019 I turo atrankos koncerte, kuris vyko Šėtos kultūros centre. Ačiū kolektyvams už labai gražius, išraiškingus ir linksmus pasirodymus!

 Didžiuojamės ir džiaugiamės mokyklos kolektyvais: vaikų popchoru OBUOLIUKAI (3-5 kl.) ir pop šokių grupe ŠYPSENĖLĖ (3-5 kl.), kurie pateko į šio konkurso finalą. Finalas vyks Kėdainių kultūros centre lapkričio 30 d.

 

 

Blog Attachment
Atgal