Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

SEMINARAS „NE TĖVŲ SUSIRINKIMAS, O SUSITIKIMAS“

Mokinių atostogų metu Šėtos gimnazijoje 2017 m. balandžio 11 d. (antradienį) mokytojams įvyko seminaras „Ne tėvų susirinkimas, o susitikimas“. Seminaro lektorė – Panevėžio Skaistakalnio pagrindinės mokyklos gamtos ir žmogaus, geografijos, ekonomikos mokytoja metodininkė, Tarptautinės Gamtosauginių mokyklų programos koordinatorė Jurgita Ablėnė.

 

 

???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ????????????????????????????????????

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal