Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

SEMINARAS „NE TĖVŲ SUSIRINKIMAS, O SUSITIKIMAS“

Mokinių atostogų metu Šėtos gimnazijoje 2017 m. balandžio 11 d. (antradienį) mokytojams įvyko seminaras „Ne tėvų susirinkimas, o susitikimas“. Seminaro lektorė – Panevėžio Skaistakalnio pagrindinės mokyklos gamtos ir žmogaus, geografijos, ekonomikos mokytoja metodininkė, Tarptautinės Gamtosauginių mokyklų programos koordinatorė Jurgita Ablėnė.

 

 

???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ????????????????????????????????????

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal