SEMINARAS „NE TĖVŲ SUSIRINKIMAS, O SUSITIKIMAS“

Mokinių atostogų metu Šėtos gimnazijoje 2017 m. balandžio 11 d. (antradienį) mokytojams įvyko seminaras „Ne tėvų susirinkimas, o susitikimas“. Seminaro lektorė – Panevėžio Skaistakalnio pagrindinės mokyklos gamtos ir žmogaus, geografijos, ekonomikos mokytoja metodininkė, Tarptautinės Gamtosauginių mokyklų programos koordinatorė Jurgita Ablėnė.

???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ????????????????????????????????????

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal