gim_virselis1

SEMINARAS ,,SKAITYMO STRATEGIJŲ UGDYMAS PANAUDOJANT GRĮŽTAMĄJĮ RYŠĮ“

Per mokinių atostogas, spalio 27 dieną, Šėtos gimnazijos pedagogai dalyvavo seminare ,,Skaitymo strategijų ugdymas panaudojant grįžtamąjį ryšį“, kurį surengė kolegės, dalyvaujančios projekte ,,Skaitymo gebėjimų ugdymo strategijos“.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Neringa Širkienė pristatė skaitymo strategijas, jų specifiką, metodus. Istorijos mokytoja metodininkė Ledina Marozienė aptarė dalykinio teksto skaitymo būdus bei metodus. Mokytojai analizavo dalykinį tekstą ,,Dvylikametis iš Šėtos įsuko verslą internete“ taikydami klausimų namelio metodą.  Lietuvių kalbos mokytoja Vilma Grigienė kalbėjo apie grožinio kūrinio skaitymą, pristatė kompozicijos metodą ir seminaro dalyviams pateikė analizuoti R. Černiausko ,,Slieko pasakos“ ištrauką ,,Direktorius“.  Matematikos vyr. mokytoja Vaidutė Kleivienė paruošė pranešimą  ,,Komunikavimo kompetencijos ugdymas matematikos pamokose“ ir kolegoms pateikė labai įdomių matematikos  užduočių, kurios, pasirodo, ne visiems mokytojams įveikiamos. Seminaro pabaigoje pedagogai išklausė pavaduotojos Neringos Širkienės pranešimą apie grįžtamąjį ryšį ir atliko praktines užduotis. 

Aptardami seminarą dalyviai pasidžiaugė prisiminę tai, kas žinoma, ir įgiję naujos patirties.

 

Lietuvių kalbos mokytoja R. Šidlauskienė


DSC_0391 DSC_0397 DSC_0404 DSC_0409 DSC_0411 DSC_0416 DSC_0421

Bendrinti: