gim_virselis1

„SENI KLAUSIMAI – NAUJAS POŽIŪRIS“

Kovo 24 d. Šėtos gimnazijoje vyko Kokybės siekiančių mokyklų klubo konferencija „Seni klausimai – naujas požiūris“, kurioje buvo nagrinėjami esminiai kiekvienai įstaigai klausimai: „Kaip mums sekasi? Iš kur tai žinome? Ką darysime toliau?“. Sveikinimo žodį tarė Kokybės siekiančių mokyklų klubo prezidentė Renata Pavlavičienė, Šėtos gimnazijos direktorius Mindaugas Danilevičius bei Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros l. e. direktoriaus pareigas Vaidas Milius. Konferencijoje dalyvavo daugiau kaip šimtas mokyklų atstovų iš visos respublikos. Penkios respublikos mokyklos

 ( Kėdainių r. Šėtos gimnazija,  Šiaulių Lieporių gimnazija, Alytaus šaltinių pagrindinė mokykla, Jonavos ,,Neries“ pagrindinė mokykla, Šiaulių sanatorinė mokykla) pasidalino patirtimi: „Kas pasikeitė po vertinimo. Pokyčiai ir problemos“.  Konferencijos dalyviai dalinosi sukaupta patirtimi kaip remiantis įsivertinimo, išorinio vertinimo duomenimis galima siekti veiklos kokybės, pristatė tobulinimo poveikį įstaigai, mokiniams, jų pažangai. Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros pranešėjos Snieguolė Vaičekauskienė ir Jelizaveta Tumlovskaja aptarė efektyvaus duomenų panaudojimo pažangai galimybes. Po konferencijos norintys galėjo dalyvauti ekskursijoje po Kėdainius, kurią vedė gimnazijos istorijos mokytoja ekspertė Audronė Pečiulytė.

 

Informacinių technologijų mokytoja metodininkė Vijolė Glebauskienė


DSC_0124 DSC_0157 DSC_0232 DSC_0249 DSC_0251

Bendrinti: