gim_virselis1

ŠEŠTOKAI LANKĖSI BALETE „SNIEGO KARALIENĖ“

Dar lapkričio mėnesį kartu su auklėtiniais suplanavome išvyką į teatrą, tačiau bilietus gauti pavyko tik 2018 metams. Tad sausio 14 d. šeštokai, lydimi tėvelių ir klasės vadovės, susiruošė į Kauno muzikinį teatrą stebėti šokio spektaklio-baleto „Sniego karalienė“, sukurto  pagal H. K. Anderseno pasaką. Visi gėrėjosi ne tik nuostabiais vaizdais, šokio judesiais, bet ir kompozitoriaus E. Grygo muzika. Spektaklyje šoko Kauno muzikinio teatro baleto trupės artistai ir Kauno choreografijos mokyklos moksleiviai. Visi auklėtiniai balete lankėsi pirmą kartą, tad ne tik susipažino su šiuo sceninio meno žanru, bet ir maloniai praleido laiką su klasės draugais. Aptariant išvyką, vaikai sakė, kad labai patiko, nes buvo įdomu stebėti muzikinį spektaklį,  gražu žiūrėti kai baletą šoka bendraamžiai, patiko graži muzika. Supratome, kad tokios išvykos reikalingos, nes ne tik praplečia akiratį, bet ir moko suprasti tam tikrus dalykus net ir tada, kai nepasakomas nė vienas žodis.

 

6 klasės vadovė Vijolė Glebauskienė

 

Bendrinti: