gim_virselis1

ŠEŠTOKŲ EKSKURSIJA Į KERNAVĘ

Vos prasidėjus naujiesiems mokslo metams gimnazijos šeštokėliai pradėjo planuoti ekskursiją. Tad jau rugsėjo 28 dieną išvykome į Kernavę, kur aplankėme nuostabius piliakalnius, naujai įrengtą muziejų. Didžiausią įspūdį vaikams paliko piliakalniai, nes, kaip tyčia, buvo nuostabus oras, pro piliakalnių viršūnes kilo rytinė saulė, o besisklaidantis rūkas suteikė paslaptingumo. Šio įspūdingo reginio likome apžavėti, ir dar neįkopę į pirmąjį piliakalnį, mokinukai džiaugėsi, kad „tai pati geriausia ekskursija“! Muziejuje išklausėme pasakojimą apie Kernavės įsikūrimą, sunaikinimą bei vėlesnį atstatymą, apie to meto žmonių buitį, sužinojome apie Kernavėje vykusius svarbius Lietuvos istorijai įvykius. Daugumai vaikų muziejai nelabai patinka, bet šiuo jie liko sužavėti.

Grįždami namo užsukome į Kauno „Megos“ pramogų centrą, kur stebėjome filmą „Lego Ninjago“. Nors kai kurie vaikai nelabai noriai ėjo į filmą, bet po jo visgi pripažino, kad buvo verta, o ir galimybę apsilankyti kino teatre ne kiekvienas turi… Aptariant išvyką dalis mokinių pastebėjo, kad žiūrint filmą buvo galima ne tik turiningai leisti laiką, bet ir išgirsti naudingų, pamokančių minčių.

Laikas prabėgo akimirksniu, nė vienas mokinys nebuvo anksčiau lankęsis Kernavėje, todėl namo vykome kupini įspūdžių, patenkinti, nors ir nuvargę. Visiems ekskursija labai patiko!

 

6 klasės vadovė Vijolė Glebauskienė

22217803_120919705292370_154121789_o (1024x576) CAM00643 (1024x768)

Bendrinti: