Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

ŠEŠTOKŲ IŠVYKA Į VILNIŲ

IMG_1023

Gražų gegužės 10 d., penktadienio, rytą šeštokai su klasės vadove Rasa ir sveikatos priežiūros specialiste mokykloje Kristina vyko aplankyti Lietuvos sostinės – Vilniaus.

Lankėsi Vilniaus Muitinės muziejuje, kuriame buvo du užsiėmimai. Pirmoje dalyje kinologas pasakojo apie savo darbą ir apie šunis, jų dresūrą. Vyko viktorina, atsakinėjome į klausimus apie gyvūnus. Pastebėjome, kad daug ko apie gyvūnus nežinome. Vėliau buvo atvestas muitininkų dresuotas šuo. Jis mums rodė įvairiausius triukus. Buvo įdomu ir labai linksma. Antroje dalyje mums buvo pasakojama apie muitininkų sunkų darbą, apie uždraustas prekes, kurios yra randamos automobiliuose. Taip pat žiūrėjome filmą apie Medininkų muitinę ir apie žiaurius priešų užpuolius.

Toliau kelionė tęsėsi Vilniaus senamiestyje, kur aplankėme Vilniaus arkikatedrą, Šv. Onos bažnyčią, pasivaikščiojome po Bernardinų sodą. Kelionė neapsėjo ir be linksmybių, kai apsilankėme „Iliuzijų kambariuose“. Ten ieškojome išėjimo stikliniuose labirintuose, lankėmės kambariuose, kurie įrengti „aukštyn kojom“.

Vykdami namo, visą kelią dalinomės įspūdžiais. Buvo visiems smagu ir linksma.

 

Rasa Pakienienė, 6a ir 6b klasių vadovė

 

Atgal