Šeštokų kelionė į Vilnių

Gegužės paskutinę savaitę 6 klasės mokiniai vyko į ekskursiją pagal Kultūros paso programą į Vilniuje esantį modernaus meno muziejų MO. Išvykos metu jie ne tik apžiūrėjo ekspozicijas, bet ir sudalyvavo edukacijoje „Draugystės kodas: kaip menas padeda pažinti save ir kitus“. Gidė įdomiai pristatė šiuo metu eksponuojamus kūrinius, o įtraukiančios užduotys paskatino visus į modernų meną pažvelgti per draugystės temos prizmę. Buvo paliestos ypač svarbios temos, kylančios paauglystėje: savęs supratimas, jauno žmogaus vieta pasaulyje, kuo mes panašūs ir skirtingi. Po to išvykos dalyviai sudalyvavo žaidimų kambario „Tamsu baisu“ užsiėmime, kur turėjo įveikti aklinos tamsos baimę, varžytis komandose. Visi patyrė daug aštrių pojūčių, įveikė baimę ir nežinią. Kai kuriems tai buvo iššūkis, bet jį įveikę, visi jautėsi laimingi.

 Kelionės įspūdžiai išliks ilgam, nes dauguma pirmą kartą lankėsi šiame muziejuje ir tokiame žaidimų kambaryje. O patirtos emocijos su klasės draugais išliks prisiminimuose išsiskiriant vasaros atostogoms.

Klasės vadovė Vijolė Glebauskienė

Bendrinti:
Skip to content