gim_virselis1

Šėtiškiai dalyvavo jaunimo festivalyje „Vibelift“

2022-05-13

Gegužės 13 d. nemažas būrys Šėtos gimnazistų vyko į Vilnių, kur vyko jaunimo festivalis „Vibelift“. Jame dalyvavo moksleiviai iš visos Lietuvos, kur jie galėjo ne tik pamatyti, paklausyti vienų žinomiausių šiuo metu Lietuvoje žmonių, bet ir pašokti, padainuoti, sudalyvauti įvairiose veiklose. Viso renginio metu akcentuota, kad kiekvienas galime „Būti daugiau“: daugiau aktyvūs, žingeidūs, energingi, kūrybingi ir t. t. Renginį vedė V. Bareikis. Diskusijose dalyvavo grupė „8 Kambarys“, Jessica Shy, OG Version, Dalia Belickaitė, Vaidas Baumila, Remigijus Žiogas, broliai Lavrinovičiai, Ineta Stasiulytė, Eimutis Kvosčiauskas, Paul de Miko, Donatas Montvydas ir daug kitų, jaunimo mylimų ir sekamų asmenybių. Jie pasidalino savo mokykline patirtimi ir sau keltais iššūkiais. Visi pasisakantieji kartojo, kad reikia siekti savo svajonių, o jei kas nors nepavyksta, reikia bandyti iš naujo. Būtina stengtis padaryti daugiau, nei gali. Tikimės, kad kiekvienas festivalio dalyvis pasisėmė sau naudingų dalykų, kuriuos sėkmingai galės pritaikyti ateityje!

Mokytojos Vijolė Glebauskienė ir Jūratė Gruzdeva

Bendrinti: