Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Šėtiškiai dalyvavo jaunimo festivalyje „Vibelift“

20220513_103136

2022-05-13

Gegužės 13 d. nemažas būrys Šėtos gimnazistų vyko į Vilnių, kur vyko jaunimo festivalis „Vibelift“. Jame dalyvavo moksleiviai iš visos Lietuvos, kur jie galėjo ne tik pamatyti, paklausyti vienų žinomiausių šiuo metu Lietuvoje žmonių, bet ir pašokti, padainuoti, sudalyvauti įvairiose veiklose. Viso renginio metu akcentuota, kad kiekvienas galime „Būti daugiau“: daugiau aktyvūs, žingeidūs, energingi, kūrybingi ir t. t. Renginį vedė V. Bareikis. Diskusijose dalyvavo grupė „8 Kambarys“, Jessica Shy, OG Version, Dalia Belickaitė, Vaidas Baumila, Remigijus Žiogas, broliai Lavrinovičiai, Ineta Stasiulytė, Eimutis Kvosčiauskas, Paul de Miko, Donatas Montvydas ir daug kitų, jaunimo mylimų ir sekamų asmenybių. Jie pasidalino savo mokykline patirtimi ir sau keltais iššūkiais. Visi pasisakantieji kartojo, kad reikia siekti savo svajonių, o jei kas nors nepavyksta, reikia bandyti iš naujo. Būtina stengtis padaryti daugiau, nei gali. Tikimės, kad kiekvienas festivalio dalyvis pasisėmė sau naudingų dalykų, kuriuos sėkmingai galės pritaikyti ateityje!

Mokytojos Vijolė Glebauskienė ir Jūratė Gruzdeva

Blog Attachment
Atgal