gim_virselis1

ŠĖTIŠKIAI DALYVAVO POZITYVIOS ENERGIJOS SKATINIMO FESTIVALYJE „VIBELIFT“

Balandžio 26 d. būrys Šėtos gimnazistų vyko į Vilniaus „Siemens“ areną, kur vyko įspūdingas pozityvios energijos skatinimo festivalis „Vibelift“. Jame dalyvavo apie 4000 moksleivių iš visos Lietuvos. Jie galėjo ne tik pamatyti, paklausyti žinomiausių šiuo metu Lietuvoje žmonių, bet ir pašokti, padainuoti, sudalyvauti įvairiose įgalinimo, tobulėjimo veiklose. Renginyje dalyvavo visiems gerai žinomos asmenybės, tokios kaip Arūnas Valinskas, Ineta Stasiulytė, Leonardas Pobedonoscevas, Audrius Bružas, Karolina Meschino, Orijus Gasanovas, Edvardas Žičkus… Didžiausių ovacijų sulaukė ypač populiarūs, šiuo metu jaunimo mėgiami atlikėjai ir grupės: „120“, „8 kambarys“, Audrius Janonis, Iglė Bernotaitė, Sasha Song ir kt. Renginį vedė Justinas Jankevičius ir Socialinių mokslų kolegijos vadovė Gabija Skučaitė.

Viso renginio programa buvo suskirstyta į 5 dalis: „Išlaisvink save“, „Nugalėk savo baimes“, „Pakrauk energijos resursus“, „Susprogdink energijos užtaisą“, „Išsitaškyk iki galo“. Taigi, galėjo pasikrauti pozityvios energijos kiekvienas norintis. Tai ir padarėme, ir namo grįžome kupini energijos ir gerų, pozityvių minčių!

Vijolė Glebauskienė

 

Bendrinti: