Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

ŠĖTOS GIMNAZIJA – EUROPOS PARLAMENTO AMBASADORĖ

Šį pavasarį Europos Parlamento informacinis biuras pakvietė mokyklas dalyvauti projekte „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“. Jo metu nuo kovo mėnesio mokykloje vyko integruotos pamokos ir renginiai, kuriuose mokiniai buvo supažindinami su Europos Parlamento darbu, Europos Sąjungos vykdoma politika ir jos teikiama nauda kiekvienam piliečiui. Kovo mėnesį Šėtos gimnazijos projekto vykdymo komanda įsteigė Gimnazijos bibliotekoje ES Informacijos biurą, kuriame sukaupta nemažai informacinės literatūros apie Europos Sąjungą ir jos veiklą. Visas veiklas ir dalyvavimą projekte užbaigė akcija ,,Lietuva – Europos dalis”. Džiugu, kad šį rugsėjį Gimnaziją pasiekė padėkos mokytojams ir mokiniams, kurie prisidėjo prie projekto įgyvendinimo. O Šėtos gimnazijos fasadą papuošė lentelė, kuri suteikia mokyklai Europos Parlamento ambasadorės vardą.

 

 

DSC_0060 (1024x681) DSC_0072 (1024x681)

 

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal