gim_virselis1

Šėtos gimnazija stato fotovoltinę saulės elektrinę

2021-03-31

Šėtos gimnazija vykdo projektą  „Fotovoltinė saulės elektrinė ant Kėdainių r. Šėtos gimnazijos pastato stogo“, finansuojamą Klimato kaitos programos ir Kėdainių rajono savivaldybės lėšomis. Kėdainių rajono Taryba pritarė gimnazijos prašymui subsidijuoti fotovoltinės elektrinės įrengimą ir skyrė 20 procentų elektrinės įrengimo kaštų.

Jau parengėme labai svarbius dokumentus: galimybių studiją, stogo maksimalios apkrovos ekspertizę, elektrinės įrengimo techninį projektą.

Vakar įvyko gimnazijos viešųjų pirkimų komisijos posėdis, kuriame buvo patvirtinti  viešojo pirkimo dokumentai ir kovo 31 d. jie bus paskelbti elektroninėje viešųjų pirkimų sistemoje, kur su jais galės susipažinti ir parengti pasiūlymus būsimi rangovai.

Balandžio mėnesį išrinksime pirkimo nugalėtoją ir būtinai paskelbsime.

Šėtos gimnazija – pirmoji biudžetinė įstaiga mūsų rajone taps elektrą gaminančia vartotoja. Žalioji energija, gaminama ant gimnazijos stogo, nors ir maža dalimi prisidės prie klimato kaitos mažinimo.

Antanida Likšienė, projekto vadovė

Bendrinti: