gim_virselis1

ŠĖTOS GIMNAZIJA ŠVENČIA ŠIMTMEČIO JUBILIEJŲ

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio fone savo šimto metų gimtadienį švenčia ir Šėtos gimnazija.

„Tokiomis ypatingomis progomis, kai ruošiesi tokiam solidžiam gimtadieniui, ateina suvokimas, jog pati didžiausia dovana, kurią žmogus gali padovanoti kitam žmogui yra atminimas. Tai – subrandintos reikšmės atminimas apie kitą žmogų, kuris suvirpina širdį ir atgaivina atmintį.

Esame labai dėkingi tiems, kurie šio jubiliejaus proga buvo kartu su mumis. Jų dėka mes galime jaustis svarbūs ir reikšmingi“, – kalbėjo Šėtos gimnazijos direktorius Mindaugas Danilevičius.

Švenčiant garbingą  šimto metų jubiliejų į mokyklą sugrįžo buvę mokytojai, mokiniai, darbuotojai bei vadovai.

Na, o kad šventė taptų išskirtine ir turėtų išliekamąją vertę, buvo pristatyta nauja mokyklos dvidešimties metų laikotarpį apžvelgianti knyga „Šėtos vidurinė mokykla“. Tai jau antroji pataisyta ir papildyta laida apie Šėtos gimnaziją.

Su garbingu šimto metų jubiliejumi gimnazijos bendruomenę sveikino LR Seimo narys Darius Kaminskas ir jo padėjėjas Arūnas Kacevičius, Kėdainių rajono savivaldybė, ugdymo įstaigų vadovai, Kėdainių muzikos mokykla, Šėtos seniūnija ir kiti svečiai.

 

RinkosAikste.lt – 20:51 Spalio 27d. 2018

 


Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio fone savo šimto metų gimtadienį švenčia ir Šėtos gimnazija. / Algimanto Barzdžiaus nuotr.
Bendrinti: