gim_virselis1

ŠĖTOS GIMNAZIJOJE ĮDIEGTA ELEKTRONINĖ ,,PATYČIŲ DĖŽUTĖ“

Mūsų gimnazijoje nuo š. m. lapkričio 26 d. jau įdiegta elektroninė „Patyčių dėžutės“ platforma. Tai nauja galimybė ir papildoma erdvė išsipasakoti tiems mokiniams, kuriems kiti pranešimo apie patyčias būdai yra nepriimtini dėl kitų priežasčių. Pažymime, kad šis įrankis suteikia galimybę pranešti ne tik apie save, bet ir apie kitą vaiką arba mokyklos bendruomenės narį, užtikrinti, kad jautrūs duomenys pasieks tik už patyčias mokykloje atsakingus asmenis. Norintys elektroninę ,,Patyčių dėžutę“ gali parsisiųsti mobiliuoju įrenginiu.

Kaip veikia patyčių dėžutė?

Apsilankę Šėtos gimnazijos internetinėje svetainėje rasite mygtuką ,,Patyčių dėžutė“, perskaičius instrukcijas ir paspaudę mygtuką ,,Pranešti apie patyčias“ mokiniai, tėvai ir mokytojai gali pranešti

apie įvykusias arba įtariamas patyčias. Pateiktoje formoje reikia užfiksuoti patyčių atvejį – nurodyti vietą, laiką, dalyvius, trumpai apibūdinti situaciją.

Dėl elektroninių patyčių prie pranešimo taip pat galima pridėti ekrano nuotrauką (angl. screenshot).

Akcentuojame, kad šis įrankis nėra skirtas žaidimams, o yra rimtas instrumentas, su kuriuo reikia elgtis atsakingai.

Atsakingi asmenys reaguos į visus ,,Patyčių dėžutės“ pranešimus, nepriklausomai nuo jų pobūdžio, prieš tai išsiaiškinus pajuokavimus ar melagingus pranešimus.

Kilus klausimams galite kreiptis į Šėtos gimnazijos psichologę ir socialinę pedagogę.

Anonimiškumas ir saugumas garantuojamas!

 

Vyr. socialinė pedagogė Ilona Jakienė

Bendrinti: