gim_virselis1

ŠĖTOS GIMNAZIJOS MOKINIŲ KOMANDA DALYVAVO DR. B. LUBIO CHEMIJOS KONKURSE

Spalio 27 d. Jonavos Senamiesčio gimnazijoje vyko antrasis Dr. Bronislovo Lubio chemijos konkursas, kuriame dalyvavo ir Šėtos gimnazijos I-II klasių komanda. Mūsų gimnaziją atstovavo Ia kl. mokinės Jorė ir Martyna bei IIb kl. mokinė Viktorija bei IIa kl. mokinys Rytis. Iš viso į konkursą atvyko 23 komandos iš įvairių Lietuvos gimnazijų. Šis konkursas organizuojamas siekiant įprasminti dr. B. Lubio atminimą. Mokinių komandos, sudarytos iš keturių narių, turėjo atlikti keletą užduočių: dalyvauti komandiniame protų mūšyje, porose atlikti praktikos darbą ir kiekvienas asmeniškai išspręsti teorines užduotis. Po įtempto darbo organizatoriai visus dalyvius pakvietė į ekskursiją po Jonavos AB „Achema“. Sugrįžus iš ekskursijos buvo įteikti apdovanojimai laimėtojams ir padėkos visiems dalyviams.

Nors prizinės vietos ir nelaimėjo, mokiniai  turėjo galimybę pagilinti chemijos žinias, pabendrauti bendraminčių būryje, praplėsti savo akiratį bei įgyti naujos patirties.

 

Chemijos mokytoja metodininkė Irma Krivickienė

 

irmos irmos2 irmos3 irmos4

Bendrinti: