gim_virselis1

ŠĖTOS GIMNAZIJOS PRADINUKAI ŠVENTĖ VAIKŲ VELYKĖLES

Sugrįžus pavasariui, išlindus saulutei iš po debesų Šėtos gimnazijos pradinukai skubėjo į miestelio kultūros centro kiemelį, kur jų laukė šokiai, dainos, mįslės keturgyslės, margučių ridenimas, apdovanojimai ir kitos pramogos.Susirinkus į šią gražią pavasarinę vaikų šventę, renginio vedėja V. Grigienė iš karto suskubo pakalbinti mažuosius ir padrąsino juos smagiai pasilinksminti. Pradinukams mokytojos papasakojo ne vieną legendą, kaip atsirado tradicija marginti kiaušinius, taip pat mažiesiems šventės dalyviams buvo užduotos mįslės – už teisingus atsakymus vaikai buvo apdovanoti saldžiais prizais.

Pasibaigus kalboms prasidėjo tikros pramogos. Vaikai ir šoko, ir dainavo, ir kiaušinius rideno. Kiekviena klasė buvo tinkamai pasiruošusi margučių ridenimui. Vėliau pradinukų laukė dar smagesnė užduotis – varžybos. Po penkis mokinius iš kiekvienos klasės skubėjo varžytis tarpusavyje. Kiekviena komanda gavo po medinį šaukštą, kuriame turėjo nešti kiaušinius. Pasibaigus estafetėms nugalėtojai buvo apdovanoti.

Bene gražiausia šventės idėja buvo papuošti Velykėlių medį. Pradinukai visą savaitę ruošė ir gamino įvairiausius rankų darbų kiaušinius, paukštelius, zuikučius ir kitokius velykinius simbolius, kuriais išpuošė ne tik medelį, bet ir pievą prie Šėtos kultūros centro.

Šventei einant į pabaigą Šėtos gimnazijos bibliotekos vedėja V. Barauskienė ir gimnazijos direktorius M. Danilevičius nusprendė apdovanoti moksleivius, kurie prisijungė prie gražiausio margučio konkurso. Kelias dienas mokiniai bibliotekoje ir facebbok‘e turėjo galimybę balsuoti už jiems labiausiai patikusį margutį. Daugiausiai balsų surinkę išmargintų kiaušinių autoriai buvo apdovanoti padėkomis.

Vaikų Velykėlių šventė vainikavo visų į kiemelį susibūrusių žmonių šokis su daina „Graži mūsų šeimynėlė“. Į ratelį įsijungė ne tik pradinukai, mokytojai ir direktorius, bet ir vyresnieji moksleiviai, kultūros centro direktorius V. Valantiejus, švente pasidžiaugti atvykę svečiai.

Judita Gaižiuvienė


DSC_0167 DSC_0168 DSC_0175 DSC_0186 DSC_0206 DSC_0209 DSC_0215 DSC_0221 DSC_0234 DSC_0236  DSC_0257 DSC_0286 DSC_0309 DSC_0317 DSC_0325 DSC_0335 DSC_0371 DSC_0389

Bendrinti: