gim_virselis1

Šie metai Šėtos gimnazijai – ypatingi

Šie metai ypatingi: Šėtos gimnazijos abiturientai nuo kovo pabaigos ruošėsi egzaminams nuotoliniu būdu. Ir pirminis vaikų startas į gyvenimą nenuvylė nei jų, nei jų tėvų. Šėtos gimnazija šiemet didžiuojasi ypatingais abiturientais ir jų egzaminų rezultatais. Valstybinius brandos egzaminus išlaikiusiųjų abiturientų rezultatai džiugina visą gimnazijos bendruomenę: lietuvių kalbos ir literatūros VBE gimnazistų vidutinis balas (63) viršija ne tik rajono (54), bet ir Lietuvos vidurkį (44,27). Net 50 proc. abiturientų gavo įvertinimus aukštesnius nei 73 balai. Didesni už rajono vidutinį balą ir istorijos (gimnazijos – 58, rajono – 55) bei chemijos (gimnazijos – 78, rajono 59) gimnazistų rezultatai. Net 10 skirtingų egzaminų įvertinimai viršijo 86 balus. Abiturientams už labai gerus rezultatus įteiktos gimnazijos padėkos bei atminimo dovanėlės – porcelianiniai obuoliai. Labai svarbu, kad mūsų abiturientė Lina Sliesoraitytė už valstybinį anglų kalbos egzaminą gavo šimtuką. Ji studijuos Kauno kolegijoje kosmetologiją.

Į aukštąsias mokyklas šiemet įstojo 72.2 proc. abiturientų. 50 proc. studijuos valstybės finansuojamas studijų programas. Vienas abiturientas pasirinko karinę tarnybą, o ją atlikęs studijuos Danijoje teisę.

Džiaugiamės mokinių pasiektais brandos egzaminų rezultatais ir linkime jiems neblėstančio entuziazmo ir užsispyrimo siekiant užsibrėžtų tikslų ir svajonių. Didžiausia padėka mokytojams, ugdžiusiems mūsų abiturientus.

71 laidos abiturientų klasės vadovė Elona Nagevičienė

Bendrinti: