gim_virselis1

ŠILTAS PRIĖMIMAS

Balandžio 7 dieną IIa klasės mokiniai lankėsi Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje. Mus labai gražiai sutiko mokyklos pavaduotojas Rimantas Jankūnas. Aprodė mokyklos patalpas, pristatė visas studijų programas. Supažindino su patalpomis ir įranga.

Nustebino mokymo bazė, visa darbo įranga tikrai profesionali. Supratom, kad baigęs šią mokyklą mokinys yra geras ir profesionalus darbuotojas. Mokykla turi nuostabų stadioną, sporto salę. Yra labai daug įvairių būrelių. Mokinys čia gali lavintis visapusiškai. Geros sąlygos ne tik mokytis, bet ir gyventi. Bendrabutis tvarkingas ir jaukus, o svarbiausia – pigus.

Mūsų mokiniai galėjo pasivažinėti mokomaisiais automobiliais. Gavo pastabų ir patarimų iš profesionalių vairavimo instruktorių. Berniukai galėjo susipažinti su metalo darbais, patys virino, kalė monetas. Merginos domėjosi siuvimo technika, siuvo su įvairiomis siuvimo mašinomis. Labiausiai nustebino priėmimas, atmosfera, paprastas ir laisvas bendravimas, šiltas direktoriaus žodis ir tikrai nuostabus mokyklos pavaduotojas Rimantas Jankūnas.

Šitokio bendravimo reikia, norint pritraukti mokinius. Ačiū mokyklos bendruomenei už šiltą priėmimą.

IIa klasės auklėtoja Živilė Būdienė

Bendrinti: