gim_virselis1

ŠIMTADIENIO ŠVENTĖ ”LIGONINĖS PRIIMAMASIS”

Kaip ir kiekvienais metais, Šėtos gimnazijoje vyko IV-okų Šimtadienio šventė ”Ligoninės priimamasis”, kuriame dalyvavo ne tik Šėtos gimnazijos 69 laidos abiturientai bei II-III klasių mokiniai ir mokytojai. Šimtadienio šventę, kovo 2 dieną, III-ios klasės mokiniai pasipuošę baltais gydytojų bei seselių chalatais, pradėjo smagiu, trumpu vaidinimu, po kurio ketvirtokų laukė graži Šėtos gimnazijos direktoriaus Mindaugo Danilevičiaus kalba, šilti, motyvuojantys palinkėjimai bei abiturientų sveikatos rezultatai. Paaiškėjo, kad 69 laidos dvyliktokai kenčia nuo įvairiausių naujų patologijų bei sunkių ligų: ”snaudalizmo”, ”dūmtraukystės” ”špargalomikos”, ”plepalogijos” ir ”pilvakimšio”, todėl IV klasės mokinių laukė įvairiausios užduotys: pūsti balionus, kvėpuoti iš inhaliatorių, gaminti sveiką patiekalą, atsakinėti į gudrius trečiokų gydytojų užduotus klausimus bėgant vietoje ir vykdyti kitas smagias užduotis, norint įveikti sunkias ligas ir sutrikimus. II klasės mokiniai nepamiršo pasveikinti IV-tokų gražiais palinkėjimais ir įspūdinga 100 dienų nemokama receptų knygele.

Po gražaus pirmųjų auklėtojų ir IV klasės auklėtojos Jurgitos Tekunovos žodžių, į ligoninę atvyko trys simpatiškos, talentingos III klasės merginos, kurioms puikiai pavyko pralinksminti visus šventės žiūrovus.

Renginio pabaigoje Šėtos gimnazijos direktorius su gydytojais įteikė pasveikusiems abiturientams sveikatos pažymėjimus ir saldžias dovanėles. Po apdovanojimų IV klasė gražiai sudainavo savo pačių kurtą nuotaikingą šimtadienio dainą, na o III klasė taip pat nusprendė padainuoti šimtadienio dainelę, skirtą Šėtos gimnazijos šventės kaltininkams IV klasės mokiniams.

Po visų linksmybių ir užduočių šimtadienio dalyviai dalinosi šiltais įspūdžiais, sveikino abiturientus praėjus ne trumpą gyvenimo kelią, degustavo įvairiausius užkandžius ir mėgavosi įspūdingu šventiniu tortu. Džiaugiamės mūsų gimnazijos 69 laidos abiturientais ir linkime jiems patirti pačių gražiausių akimirkų Gimnazijoje, kurioje jiems liko praleisti tik 100 dienų ir tikimės gerų egzaminų rezultatų ir sėkmingo pasirinkimo artimoje ateityje!

 

III-os klasės mokiniai

 

   

Bendrinti: