gim_virselis1

ŠIMTADIENIS „ POKERIS“

Vasario 15 d. vakarą Šėtos gimnazijos IV-okų šimtadienio šventė, įkvėpta pokerio, buvo neįprasta visiems atvykusiems. Buvo aišku, kad ši šventė nebus paprasta, nes pokerio žaidimas taps pagrindine veiklos dalimi. III-okų papuošta aplinka bei pokerio kortos žadino ne tik azartinį jausmą, bet ir įvairias asociacijas, todėl IV-okai , žengdami raudonu kilimu į aktų salę, susėdo prie pokerio stalo, ant kurio pūpsojo didžiulė ruletė su daugybe kortų. Kiekvienam kortų deriniui buvo priskirtos įvairios užduotys, siejamos su visais mokomaisiais dalykais: lietuvių k., anglų k., matematika, fizika, daile, muzika, šokiu, geografija ir kt.

Džiaugiamės, jog į Šimtadienio šventę atvyko ir gausus mokytojų būrys. Mokytojai dalyvavo ne tik kaip žiūrovai, bet ir kaip aktyvūs žaidėjai, kūrybingi ir drąsūs.

Įspūdingą šventę vainikavo pusetestačių bei nominacijų įteikimas už įvairius pasiekimus per 12 mokymosi metų gimnazijoje. Nominacijų dalinimas tapo linksma šventės dalimi, nes klasės draugai parodė, kaip vieni kitus pažįsta ir vertina, skleisdami pozityvią nuotaiką.

Šventės pabaiga – pripildyta jautrių prisiminimų, kadangi prie vaišių stalo IV-okai galėjo išvysti savo vaikystės nuotraukas, sukėlusias daug linksmų ir gražių akimirkų.

Kad ir kaip buvo linksma šventėje, ji amžinai netrunka: kas turi pradžią, tas turi ir pabaigą. Yra tik 100 dienų arba dar 100 – ne tik išbandymo, laukimo, bet ir šimtas svajonių, tikėjimo, lengvo nerimo dienų. Dar šimtas mokyklinio gyvenimo dienų, per kurias reikės spėti pakartoti pažinimo ir tylėjimo, jausmingumo ir minties, supratimo ir pagarbos, grožio ir išminties, susikaupimo ir kantrybės pamokas.

Tai buvo ne tik linksmas vakaras, bet ir puiki galimybė sustiprinti draugystę ir kurti prisiminimus per neįprastą pokerio temą. Tai galimybė visiems III-okams padirbėti kartu, pakviečiant bendradarbiauti savo tėvelius. Tai galimybė duoti pasireikšti visiems ir būti visiems priimtiems bei išklausytiems.

 

III kl. vadovė Rasa Pakienienė, III kl. mokinė Miglė Matuolytė

Bendrinti: