Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Skambančios turgaus istorijos

241388914_534261554345695_1155011036065519620_n

Rugsėjo 7 d. Šėtos gimnazijos vyresniųjų klasių mokiniai ir mokytojai Kultūros centre turėjo retą galimybę pamatyti ir išgirsti žinomo Lietuvoje perkusininko Arkadijaus Gotesmano ir smuikininko Vytauto Mikeliūno bei aktorės Gabijos Jaraminaitės muzikinį pasakojimą „Skambančios turgaus istorijos“, parengtą pagal Kėdainių žydų prisiminimus. Išraiškingai aktorės skaitomi prisiminimai, palydimi žydų ir džiazo muzikos improvizacijų, sukūrė užburiančią atmosferą ir leido įsivaizduoti gyvenimą mažame miestelyje daugiau kaip prieš 100 metų. Šis muzikinis pasakojimas – tai Kėdainių Daugiakultūrio centro vykdomo projekto „Kol atmins gyva“, finansuojamo Kėdainių rajono savivaldybės lėšomis, dalis ir skirtas Holokausto 80-mečiui paminėti.

Blog Attachment
Atgal