Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

SKAMBĖJO LIAUDIŠKA DAINA

Įsimintina stovyklautojams buvo trečioji diena, skirta liaudies dainoms ir rateliams. Vaikai susitiko su Šėtos kultūros centro etnografinio ansamblio ,,Sidabrinė gija” nariais, kurie kartu su stovyklautojais dainavo, šoko, pasakojo apie kolektyvo įkūrimą. Smagu buvo stebėti, kaip greitai bendrą kalbą rado skirtingų kartų žmonės. O po pietų, vadovaujami mokytojų Ritos Pupkuvienės ir Živilės Būdienės, vaikai mokėsi Kėdainių krašto dainų.

 

Stovyklos vadovė Lina Rugienienė

DSC00310 DSC00329 DSC00342 DSC00351 DSC00375 DSC00387 DSC00402 DSC00405

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal