Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

SMALSIŲ VAIKŲ KELIONĖ

Šėtos gimnazijos antros klasės mokiniai mokslo metus pabaigė apsilankydami „CurioCity” – didžiausiame Baltijos šalyse edukaciniame pramogų centre vaikams. Nuostaba ten apima ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius! Vaikai galėjo skristi erdvėlaiviu į kosmosą, greitosios pagalbos automobilyje išbandyti gyvybės gelbėjimo įrangą, pasimatuoti baltus chalatus, patikrinti draugui regėjimą, pasverti kūdikėlį ir susipažinti, kaip atrodo lūžę kaulai, įtvarai, įveikti kliūčių ruožą virš degančios ugnikalnio lavos, čiuožti vaivorykšte, pažinti žmogaus kūną, gesinti liepsnojantį namą, narplioti detektyvines situacijas, išmėginti savo gebėjimus radijo laidų įrašų studijoje, statybos aikštelėje, susipažinti su įvairių specialybių atstovais ir atrasti daugybę kitų galimybių žaisti, patirti, sužinoti, pajausti įspūdžių ir patyrimų kupiname mieste smalsiems vaikams!
Tai nėra tik žaidimų kambarys, o puikiai apgalvota interaktyvi aplinka, kuri lavina vaizduotę, įkvepia kūrybiškumui, skatina smalsumą. Apsilankius čia su vaikais galima ne vieną pamoką išmokti be vadovėlių, o žaidžiant ir bendraujant su panašaus amžiaus vaikais pažinti save, pasaulį, praktiškai išsiaiškinti, kaip kas veikia.

 

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Zina Kleivienė

 

 

Blog Attachment
Atgal