Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

SMART interaktyvių ekranų mokymai Gimnazijos pedagogams

20210930_151844

Interaktyvi lenta- tai viena iš pažangiausių šiuolaikinių technologijų skirtų mokymosi paįvairinimui ir organizavimui. Rugsėjo 30 dieną Gimnazijos pedagogės dalyvavo mokymuose, nes tiki, jog mokymas su SMART interaktyviomis lentomis gali būti įdomesnis ne tik pradinukams, bet ir vyresnių klasių mokiniams.

Mokymų metu lektoriai ne tik pristatė išmaniosios lentos naudojimo ypatybes, bet parodė parengtų pamokų fragmentus, kurie patiko mokytojoms, tikrai sudomintų mokinius.

Didžioji mokymų dalis buvo orientuota į praktiką- programinės įrangos ,,Notebook“ pažinimui ir išbandymui, nes būtent jos pagalba galima kurti lavinamojo turinio užsiėmimus, aktyvias pamokas arba tik atskirus pamokos fragmentus.

Metodikos grupės pirmininkė Vaidutė Kleivienė

Blog Attachment
Atgal