gim_virselis1

SMART interaktyvių ekranų mokymai Gimnazijos pedagogams

Interaktyvi lenta- tai viena iš pažangiausių šiuolaikinių technologijų skirtų mokymosi paįvairinimui ir organizavimui. Rugsėjo 30 dieną Gimnazijos pedagogės dalyvavo mokymuose, nes tiki, jog mokymas su SMART interaktyviomis lentomis gali būti įdomesnis ne tik pradinukams, bet ir vyresnių klasių mokiniams.

Mokymų metu lektoriai ne tik pristatė išmaniosios lentos naudojimo ypatybes, bet parodė parengtų pamokų fragmentus, kurie patiko mokytojoms, tikrai sudomintų mokinius.

Didžioji mokymų dalis buvo orientuota į praktiką- programinės įrangos ,,Notebook“ pažinimui ir išbandymui, nes būtent jos pagalba galima kurti lavinamojo turinio užsiėmimus, aktyvias pamokas arba tik atskirus pamokos fragmentus.

Metodikos grupės pirmininkė Vaidutė Kleivienė

Bendrinti: