Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

„Šmėkliškiausių durų“ konkursas

34

Mokinių taryba spalio 25-28 d. Gimnazijoje organizavo „Šmėkliškiausių durų“ konkursą. Ir maži, ir dideli karpė, lipdė, lankstė, klijavo, purškė ir stengėsi sukurti kuo išradingesnę durų dekoraciją. Spalio 28 d. konkurso dekoracijų vertinimo komisijai teko nelengva užduotis išrinkti tris labiausiai kūrybiškai bei išradingai sukurtas duris… Po ilgų svarstymų laimėtojais tapo:

1 vieta – Ia klasė

2 vieta – 8 klasė

3 vieta – Ib klasė

Sveikiname ir dėkojame visiems bendruomenės nariams, kurie įsitraukė prie smagios durų puošybos!

ŠGT (Šėtos gimnazistų taryba)

Blog Attachment
Atgal