gim_virselis1

SOCIALINIS KŪRYBINIS PROJEKTAS „LAIMINGAS VANDUO – LAIMINGAS ŽMOGUS“

Ketvirtokai dalyvauja visuomeninės organizacijos „Gyvoji planeta“ organizuojamame projekte, skirtame ekologiniam sąmoningumui ir pilietiškumui ugdyti. Vykdant įvairias veiklas siekiama apvalyti vandens telkinių pakrantes, grąžinti nuo seno lietuviams būdingą pagarbą bei meilę gamtai – vandeniui ir žemei, atkurti artimą ryšį ir žinojimą, kad žemė gyva ir vanduo gyvas.

Gegužės 23 d. mokiniai keliavo prie Mitėniškių karjero, norėdami išreikšti dėkingumą vandeniui ir žemei  – paruošė kūrybinį darbą „Žemės menas“. Iš gamtinės medžiagos: akmenukų, kankorėžių, pagaliukų jie sukūrė kompoziciją „Saulė“. O grįždami į gimnaziją nuo pakelės dar ir šiukšles surinko.

 

Pradinių klasių mokytoja Z. Kleivienė

 

20160523_113044 20160523_113553 ? ? ? ?? ? ?

Bendrinti: