gim_virselis1

SPALIO 5 D. – TARPTAUTINĖ MOKYTOJO DIENA

 

Kai rudeniniai lapai nusidažo įvairiaspalvėmis spalvomis, o išskrendantys paukščiai moja lyg atsisveikindami iki pavasario. Mokinukai nešini rudeninių astrų, jurginiukų žiedų, skuba pasveikinti savo mokytojo…

Ankstų ketvirtadienio rytą Gimnazijos mokytojus pasitiko IV klasės mokiniai su gėlėmis, linkėdami gražios šventės. Pyragų ir arbatos kvapai ilgosios pertraukos metu sukvietė prie arbatos puodelio. Šventinio minėjimo proga mokytojus pasveikino direktorius Mindaugas Danilevičius, Šėtos seniūnė Danutė Mykolaitienė, Šėtos kultūros centro direktorė Eglė Mecelienė. Po pamokų Gimnazijos vyresniųjų klasių vaikinai surėmė pečius krepšinio aikštelėje su mokytojų vyrų komanda. Nugalėjo draugystė ir gera nuotaika. Jau kelintus metus tradicija tapusi Mokytojų, kurie nebedirba Gimnazijoje sveikinimas su profesine švente. Dešimtų klasių mokiniai pasveikino mokytojus savo rankų darbo atvirukais ir gėlėmis. Nors ir ne visus mokytojus pažinoję, mokiniai džiaugėsi, kad galėjo praskaidrinti nuotaiką mokytojai Angelei Kiaulakienei, Danutei Greičiuvienei, Onutei Grigaitei, Nikodemui Skorupskui, Kelpšienei, Rušienei. Mokinių gimnazistų taryba jau ketvirtus metus mokinių ir mokytojų tarpe rinko ,,Metų mokytojo“, ,,Mokytojo kolegos“, ,,Mokytojo draugo“, ,,Metų mokytojo frazės“, ,,Stilingiausio mokytojo“ nominacijas. ,,Metų mokytoju 2017“ tapo ir buvo nominuotas kūno kultūros mokytojas metodininkas Vladas Kiaulakis.


DSC_0507 (1024x681) DSC_0508 (1024x681) DSC_0510 (1024x681) DSC_0557 (1024x681)

 

Bendrinti: