Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

SPAUDOS ATGAVIMO, KALBOS IR KNYGOS DIENA GIMNAZIJOJE

IMG_6023

Gegužės 7 d. Šėtos gimnazijos bendruomenė šventė Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną. Užsikrėtusi skaitymo virusu ir laužydama su skaitymu susijusius stereotipus, įsijungė į skaitymo skatinimo akciją „Lietuva skaito“, kurios šūkis: „Nudžiugink nors vieną knygą!“ Gimnazijos bendruomenė per trečią pamoką ėmė į rankas lietuvišką knygą, susirado tinkamą erdvę mokykloje, kieme ar parke ir visi kartu skaitė, vėliau dalijosi įspūdžiais apie skaitytas knygas, vieni kitiems rekomendavo.

Knygos džiaugiasi, kai jas skaito, o jų skaitytojai numalšina skaitymo alkį. Ačiū, skaitytojams.

 

 

Blog Attachment
Atgal