gim_virselis1

SPECIALYBIŲ MUGĖ 2018

Grupė mokinių iš IIa, IIb bei I klasių balandžio 12 d. apsilankė Kėdainių profesiniame rengimo centre, kur buvo pristatomos mokymo programos, turintiems pagrindinį ar vidurinį išsilavinimą pramonės ir paslaugų bei transporto skyriuose. Profesijų pasirinkimas labai platus: kirpėjo, virėjo, siuvėjo, padavėjo ir barmeno, apdailininko (statybininko), suvirintojo, kompiuterinės įrangos derintojo, automobilio mechaniko, logisto ekspeditoriaus, apskaitininko ir kasininko ir kitos mokymo programos. Mokiniams buvo puiki proga iš arčiau pamatyti, išbandyti kai kurių profesijų darbo priemones, pasikalbėti su Profesinio rengimo centro mokiniais bei profesijos mokytojais. Mugės metu mokiniai dalyvavo organizuotoje diskusijoje su AB Nordic Sugar Kėdainiai atstove Stase Račkauskiene, Kėdainių verslo informacijos centro vadove Daina Balasevičiene bei kitais Kėdainių miesto verslininkais, kurie pasidalino su mokiniais patirtimi kuriant savo verslą, pasakojo, kokios asmeninės savybės padeda ruošiantis savarankiškam gyvenimui. Visi dalyviai sutiko, kad svarbiausia yra atrasti save, turėti svajonę ir siekti jos įgyvendinimo.

 

Vyresnioji socialinė pedagogė Ilona Jakienė

 

 

Bendrinti: