gim_virselis1

SPEKTAKLIS ,,ZUIKIS KELIAUNINKAS”

Šėtos gimnazijoje apsilankė Kaune įsikūręs teatras ,,Smagumėlis” ir subūrė ne tik gimnazijos pradinukus, bet ir Šėtos socialinio ugdymo centro auklėtinius bei Pagirių A. Jakšto daugiafukcio centro ugdytinius.

Vaikai stebėjo spektaklį ,,Zuikis keliauninkas”. Tai įtraukianti, nauja, nuotykių kupina istorija apie zuikį, kuriam buvo nuobodu miške, todėl sugalvojo pakeliauti. Visus pakerėjo įspūdingos dekoracijos ir kostiumai, nuotaikingi aktoriai, kokybiška muzika bei specialieji efektai.

Spektaklis moko stengtis įgyvendinti svajones, aklai nepasitikėti nepažįstamais ir atskleidžia, kaip kartais matome kituose asmenyse ar svetimose vietose kažką geresnio neįvertindami, kokie iš tiesų esame patys ir iš kur kilę.

 

Pradinių klasių mokytoja Zinaida Kleivienė

Bendrinti: