Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

SPEKTAKLIUKAS ,,VIENARAGĖS ISTORIJA“

Puikiai viso pasaulio vaikų žinomas ir mėgiamas kūrinys ,,Mano mažasis ponis“. Šio kūrinio pagrindinė idėja – parodyti ir priminti, jog kartais tenka kovoti už save, šeimą, draugus, namus. Ne įžeidinėjimais, patyčiomis ar kitų žeminimais, bet gėriu, sumanumu ir, žinoma, su draugų pagalba.

Lapkričio 22 dieną mūsų gimnazijoje pagal projektą MUMS (mokykla ugdanti mokinių sveikatą), lankėsi ,,Varlytės teatras“ iš Kauno. 1-4 klasių mokiniai stebėjo spektakliuką ,,Vienaragės istorija“. Spektaklyje linksmai ir žaismingai pasakojama apie pernelyg didelį vaikų susidomėjimą kompiuteriniais žaidimais. Mažieji buvo skatinami džiaugtis kiekviena akimirka realiame gyvenime ir nepaklysti virtualiame, išgalvotame pasaulyje.

3 klasės mokytoja Danguolė Zubieliauskienė

20171122_084132 (1280x960) 20171122_085850 (1280x960)

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal