gim_virselis1

SPORTO DIENA GIMNAZIJOJE

Birželio 1-ąją gimnazijos bendruomenė rinkosi į tradicinę, kūno kultūros mokytojo metodininko Vlado Kiaulakio organizuojamą netradicinę ugdymo dieną – Sporto dieną. Joje dalyvavo gausus 5-III klasių mokinių būrys bei sportu besidomintys abiturientai, mokytojai, padėję teisėjauti įvairiose rungtyse. Kiekvienas dalyvis galėjo pasirinkti ne daugiau kaip dvi rungtis, o rinktis tikrai buvo iš ko: vyko 60, 100, 500, 1000 metrų bėgimo, šuolio į aukštį bei į tolį, kamuoliuko metimo bei rutulio stūmimo rungtys. Nors pradinių klasių mokiniams mokslo metai jau baigėsi, tačiau penki 4 klasių mokiniai taip pat dalyvavo rungtyse ir sudarė rimtą konkurenciją už save gerokai vyresniems mokiniams.

Sporto dienos nugalėtojai apdovanoti dviejose kategorijose – 5-7 ir 8-IV klasių. Trys dalyviai nugalėjo abiejose pasirinktose rungtyse – tai 4a klasės mokinys Motiejus Šidlauskas (šuoliai į aukštį ir į tolį), 8a klasės mokinė Martyna Paulauskaitė (šuoliai į aukštį ir į tolį) ir 7 klasės mokinys Rimvydas Jalinskas (60 m ir 500 m bėgimas). Itin aukštus rezultatus pademonstravo abiturientai Evaldas Šalkauskas (rutulio stūmimas, 15,19 m, pasiektas asmeninis rekordas), Tadas Zubrus (šuolis į tolį, 6,43 m) bei 8a klasės mokinė Martyna Paulauskaitė (šuolis į aukštį, 1,55 m, pakartotas asmeninis rekordas).

Daugiausiai dėmesio tradiciškai sulaukė virvės traukimo rungtis, kurioje visos klasės dalyvavo vienoje grupėje. Komandą sudarė 6 mokiniai bei klasių vadovai, o jaunesnių klasių komandos, varžydamosis su vyresniaisiais, galėjo klasių skirtumą papildyti atitinkamu skaičiumi mokinių. Nugalėjo 7 klasės komanda, įveikusi visus, net ir gerokai vyresnius, varžovus. O patys kantriausi, nepabūgę alinančio karščio, po visų rungčių ir apdovanojimų stebėjo draugiškas futbolo tarp gimnazijos mokytojų ir mokinių rungtynes. Rezultatu 3:1 nugalėjo mokytojai.

Nors ir pavargę, bet laimingi mokiniai galėjo parungtyniauti su kitų klasių atstovais, pasitikrinti savo sportinius gebėjimus, pabūti drauge su visa gimnazijos bendruomene, nes čia pat vasaros atostogos, ir daugelis išsiskirs iki kitų mokslo metų.


Neformalaus švietimo organizatorė Vijolė Glebauskienė???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ????????????????????????????????????
???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ????????????????????????????????????
???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ????????????????????????????????????

Bendrinti: