Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

SPORTUOJAME KARTU

Kovo 16 dieną į gimnazijos sporto salę sugužėjo pradinių klasių mokiniai ir jų tėveliai. Visi buvo nusiteikę pamiršti savaitės rūpesčius, atsipalaiduoti, pasportuoti bei paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Šis renginys daugiau nei du dešimtmečius suburia vaikus ir jų tėvelius. O ir seneliai bei krikšto tėveliai su malonumu jame dalyvauja!

Šiemet dalyvių laukė staigmena: vietoj tradicinių estafečių 1 – 2 klasių mokiniai žaidė kvadratą prieš mamas, o trečiokai su ketvirtokais metė iššūkį tėčiams ir žaidė futbolą.

Smagu, kad pradinių klasių mokytojoms patalkino kūno kultūros mokytoja Elona ir futbolo treneris Aleksandras, kurie teisėjavo varžyboms.

Po azartiškos, atkaklios ir garbingos kovos gimnazijos direktorius Mindaugas Danilevičius apdovanojo komandas padėkos raštais ir saldžiais prizais. Laimėjo visi, kurie tą dieną sportavo. Laimėjo draugystė!

 

Mokytoja Zinaida Kleivienė

 

 

Blog Attachment
Atgal